Oturak Pedi
Oturak Pedi

Oturak Pedi (RA980633)

Marka : Row on Air
Fiyat : ₺2.412,00(KDV Dahil)

ROWonAIR®, şişirilebilir SUP tahtaları, kanolar ve kayıkların yanı sıra kendi şişirilebilir veya sert kabuklu Ayakta Kürek Tahtası, kano, kanada kanosu veya başka herhangi bir tekne stilinde kürek çekmenizi sağlayan yenilikçi bir sistemdir.

İki benzersiz kürek çekme sisteminden birini seçin:

·         RowVista®: İleri teknoloji ileri kürek sistemi. Bağlantı mekanizmalı ve bıçak yumuşatma entegreli yenilikçi sistem RowVista® ile, baktığınız yönde kürek çekersiniz ve teknenize ve küreklerinize zarar vermekten kaçınabilirsiniz.

·         RowMotion®: Klasik yöntem ile kürek çekmenizi sağlar.

ROWonAIR®'ın Ana Özellikleri:

·         Hızlı ve Kolay Kurulum: Kürek sistemini monte etmek veya sökmek için herhangi bir alet gerekmez ve iki dakikadan az sürer.

·         Taşınabilirlik: Her şey bir çantaya sığar. ROW ON, şişirilebilir bordlar; DUDE 18′, MOJO 18′, iCoaster 18′, AIRKAYAK 16′ veya LITE 15′ sağlam bir çanta içinde sağlanır.

·         Esneklik: Hava, araba veya yaya olarak doğrudan ulaşım garanti edilir. Artık istediğiniz zaman istediğiniz yerde kürek çekebilirsiniz.

·         Özgürlük: Eğlence ve atletik kürekçiler için tam özgürlük.

ROWonAIR® ile:

·         Farklı su koşullarında daha iyi performans gösterebilirsiniz.

·         Kürek çekme deneyiminizi daha konforlu ve verimli hale getirebilirsiniz.

·         Şişirilebilir veya sert kabuklu SUP tahtası, kano, kanada kanosu veya başka herhangi bir tekne stilinde kürek çekebilirsiniz.

ROWonAIR®, kürek çekmeyi seven herkes için mükemmel bir seçimdir.

.

 

.

 

 

GARANTİ KOŞULLARI

1. Ürünlerimiz malzeme işçilik ve üretim hatalarına karşı iki (2) yılgarantimiz altındadır.

 

1976 yılından itibaren ticari faaliyetlerimizi aile şirketi olarak MAŞLAK MAKİNA TİCARET VE SANAYİ A.Ş ünvanı altında inşaat malzemesi ve endüstriyel malzeme ticareti olarak devam etmekteyiz. Outdoor sporlara, denizlerimize ve denizciliğe olan büyük ilgimiz neticesinde Outdoor ürünler satışı ve pazarlamasıyla 2000 yılından beri iştirak eden BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİCARET VE TURİZM AŞ’nin kurucu ortaklığından sonra şimdi de MAŞLAK AŞ bünyesinde Marin Mobilite altında üç tarafı denizlerle çevrili cennet ülkemiz insanlarını denizle bütünleştirecek ve denize, suya olan ilgisini artıracak ve denizle uğraşmayı, uğraşırken de sağlık kazandırıcı ürünlerle denizin, sularımızın farkındalığını artırıcı ürünleri sizlerle buluşturmak istedik.

Denizlerimiz, sularımızın en büyük milli servetimiz olduğunu unutmayalım.

Rüzgarınız hep neta, denizleriniz kolayınıza olsun…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR