Hakkımızda

1976 yılından itibaren ticari faaliyetlerimizi aile şirketi olarak MAŞLAK MAKİNA TİCARET VE SANAYİ A.Ş ünvanı altında inşaat malzemesi ve endüstriyel malzeme ticareti olarak devam etmekteyiz. Outdoor sporlara, denizlerimize ve denizciliğe olan büyük ilgimiz neticesinde Outdoor ürünler satışı ve pazarlamasıyla 2000 yılından beri iştirak eden BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİCARET VE TURİZM AŞ’nin kurucu ortaklığından sonra şimdi de MAŞLAK AŞ bünyesinde Marin Mobilite altında üç tarafı denizlerle çevrili cennet ülkemiz insanlarını denizle bütünleştirecek ve denize, suya olan ilgisini artıracak ve denizle uğraşmayı, uğraşırken de sağlık kazandırıcı ürünlerle denizin, sularımızın farkındalığını artırıcı ürünleri sizlerle buluşturmak istedik.

Şirketimiz, Pompa ve Su Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen Teknoloji ve Sanayi Kuruluşlarından Xylem –Lowara markasının Türkiye’deki Distribütörlük Firmasının Ana Bayisi olarak  faaliyetini sürdürmektedir.

LOWARA
 markasıyla birlikte , ETNA, PENTAX, STREAM markalarında  Ana Bayiliklerini 15 seneye yakındır sürdürmektedir.


1999 yılında kurucu ortak olarak faaliyet alanı Outdoor Malzemeler ve tekstil ithalatı ve pazarlaması olan   BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİCARET VE TURİZM Anonim  Şirketini iştirakleri arasına katmıştır.

 

BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİCARET VE TURİZM Anonim distribütörlüğüne yapmakta olduğu markaların yurtiçinde toptan ve kendi mağazalarında perakende olarak dağıtım ve satışını yapmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR